Sexuální úchylky

1. ledna 2007 v 22:46 | pajula
Injektomanie : Sexuální úchylka spočívající v rozkoši ze vstřikovaní kapalin do těla
Formikofilie : Původ této úchylky je v latinském formica = mravenec. Jedná se o jednu z variant zoofilie, kdy veškerý sexuální zájem takto postižených lidí se soustřeďuje na malé živočichy, jako například šneky, žáby a nejrůznější druhy hmyzu včetně mravenců, které si dotyčný přikládá na tělo, nejčastěji kolem pohlavních orgánů
Skatofilie : Je sexuální úchylka, u které skatofil dosahuje vzrušení anonymními telefonáty s erotickým obsahem
Symforofilie : Sexuální úchylka, vyznačující se sexuálním ukájením při automobilových nehodách.
Frotérismus : Sexuální úchylka týkající převážně mužů. Jedná se o takzvané tření, kdy se takto postižený otírá nebo dotýká ženy v přeplněném dopravním prostředku a do to do té doby, než dosáhne ejakulace. Při přistižení předstírají, že se ženy dotkli náhodou.
Tušérství : Tušér dosahuje vzrušení doteky intimních míst anonymních ženských objektů. Obvykle jakoby náhodou sáhne v dopravním prostředku nebo v parku na ňadro, zadek či genitál kolemjdoucí ženy. Jde o mírnější formu přímé sexuální agrese.
Gerontofilie : Úchylka, kdy postiženého vzrušují pouze staré ženy
Retifismus : Podskupina fetišismu, kdy jsou erotickým stimulem ženské boty
Pyrofilie : Úchylka, při níž se sexuální vzrušení vyvolává ohněm
Deflorační mánie : Sexuální úchylka, kdy dotyčný má touhu zbavit panenství co největší počet žen.
Homilofilie: Většina lidí, kteří chodí do kostela, to dělá kvůli víře. Případně proto, že mají zájem o architekturu nebo historii. Ne tak homilofilové - ty rajcuje představa sexu během mše případně při jiném náboženském kázání. Hierofilové jsou méně nároční, těm stačí jen soška nebo svatý obrázek.
Ofidiofilie: Zkuste hodit ženské hada kolem krku. Pravděpodobně začne příšerně ječet! To takový ofidiofil se tím hadem začne rovnou ukájet.
Dendrofilie: Bože, to je krásný buk! A co teprve ten keřík jeřabin! Ano, tak nějak se s trochou nadsázky chová dendrofil. Sexuálně ho totiž fascinují stromy a keře.
Nozofilie: Lékařské slovníky tak charakterizují touhu po tom být nevyléčitelně nemocný. Sexuologické slovníky tuto definici rozšiřují takto: Nozofilové jsou sexuálně fascinováni člověkem, který má smrtelnou nemoc
Amaurofilie: Možná jste někdy zkoušeli souložit se zavázanýma očima. Amaurofilům tohle nestačí, potřebují k sexu někoho, kdo je skutečně slepý
Hirsutofilie: Módní trend velí - holte si podpaždí, ať už jste žena nebo chlap. Jenže pro hirsutofily je právě tohle cesta do pekel. Je vzrušují partneři, kteří mají v podpaždí pořádné afro
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 latex bondage latex bondage | Web | 8. ledna 2007 v 20:04 | Reagovat

Holky nemají ANI NEJMENŠÍ zdání o tom, co se naá fetišistům na nich líbí.... Nejvíc mi dostávají ty, které na nás čumí, myslí si, jak jsou přitažlivé, ale NÁS to vůbec nezajímá - MY se ze všeho nejdřív podíváme, co má na nohou popřípadě co má na sobě - pokud má něco jiného než lakované kozačky na podpatku min 10 cm, tak je to pro nás normální člověk i kdyby to byla MISS WORLD WORLD WORLD...a pokud nemá na sobě aspoň pěknou latexovou nebo lakovanou kombinézu, tak je to pro NÁS úplná NULA NULA NULA!!!

Vás, kteří o tomto světě nemáte ani ŠAJN, zvu na svoje stránky - www.latexbondage.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama